Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

IDC CIO 2017'den e-Satış'a 1.lik Ödülü
02.05.2017

Bilişim teknolojilerinin gelişimlerini inceleyen ve şirketlerin pazar paylarını açıklayan, ABD merkezli sektörel araştırmalar kurumu International Data Corporation (IDC) tarafından düzenlenen 8. IDC CIO Turkey Summit 2017, Antalya’da gerçekleştirilmiştir. Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanındaki liderliklerini daha da güçlendirmenin peşinde olan kurumların çabalarını taçlandırmak için kamu hizmetleri, imalat, finans, profesyonel hizmetler, perakende, telekomünikasyon, ulaşım ve sağlık sektörünün de dahil olduğu çok sayıda bilişim profesyoneli kuruluş zirveye katılım sağlamıştır.

Zirvede "Yılın En Yenilikçi Projesi", "Yılın En İyi Değişim Yönetimi Projesi", "Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi", "Yılın En İyi BT ile Kurumsal Hedeflere Katkı Sağlama Projesi", "Yılın En İyi BT Maliyet Düşürme Projesi", "Yılın CIO'su" kategorilerinde ödül kazananlara ödülleri, düzenlenen törenle verilmiştir.

Antalya Belek’te 24 Nisan Pazartesi akşamı düzenlenen ödül töreninde toplam altı kategoride ödül verilmiş ve 14 kamu kurumu olmak üzere toplamda 65 kurumun, 88 kurumsal BT projeleriyle yarıştığı, jüri incelemesinin ardından 39 projenin finale kaldığı yarışmada Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı e-satış Projesi kamu alanında Best Business Enablement Project of the Year (Yılın En İyi BT ile Kurumsal Hedeflere Katkı Sağlama Projesi) kategorisinde 1.lik ödülüne layık görülmüştür. Ödülü, Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı adına Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Sayın Servet GÜL almıştır.

 
    

 

 

Güven veren ve erişilebilir bir adalet sistemi. (Vizyon, Adalet Bakanlığı Stratejik Planı)

Sitemizi Bugün : 9627 - Toplam : 17441208 kişi ziyaret etmiştir. © 2020